Miley Cyrus Fan Türkiye
Köydeki Korkunç Gecem Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Köydeki Korkunç Gecem Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Köydeki Korkunç Gecem

2 posters
YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Köydeki Korkunç Gecem Imgleft0/0Köydeki Korkunç Gecem Emptybarbleue  (0/0)
Köydeki Korkunç Gecem Empty
MesajKonu: Köydeki Korkunç Gecem   Köydeki Korkunç Gecem Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 6:52 pm

Bu Olay Ardahanda Gerçekleşmiştir!! Şimdi bir gece yarısı ben uyurken sanki biri beni tuttu ve kıpırdayamıyordum sonra dayıma seslenmeye çalıştım ama ne nafile sonra birden bi uyku bastı ve bi rüya gördum Burak dayımla ben bide arkadaşı sedat kapının önünde dolaşıyorduk sonra orda benim mezarım vardı dayıma soledim dayı bu ney? dayım dediki senin mezarın korktum sonra kapı açıldı ordan beyaz bi adam geldi sonra agırlık uzerimden gitti anda bagırmaya başladım ama dayımdan başkası uyanmadı sonra dayımla su içmeye gittik dayıma herşeyi anlattım sonra sabah olunca her yerim ateşlenmişti ve bu olayı dayıma anlatınca ben öyle bir şey hatırlamıyorum sadece gece yarısı sen ve ben dolaşırken benim mezarım vardı ve ben sana bu kimin mezarı dedikten sonrasenin mezarın dedigni hatırlıyorum BU HİKAYE GERÇEKTENDE YEMİN EDERİMKİ GERÇEKLEŞMİŞTİR ALINTI VEYA KOPYA DEGİLDİR!!!!!!!!

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/
Eleanor
Moderatör
Moderatör
Eleanor

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13526

Seviyeler
Başarı Puanı:
Köydeki Korkunç Gecem Imgleft1875/5000Köydeki Korkunç Gecem Emptybarbleue  (1875/5000)
MesajKonu: Geri: Köydeki Korkunç Gecem   Köydeki Korkunç Gecem Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 7:45 pm

Korkunçmuş la O.o :D
teşekkürler
http://demilovatofantr.usersboard.com
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Köydeki Korkunç Gecem Imgleft0/0Köydeki Korkunç Gecem Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: Köydeki Korkunç Gecem   Köydeki Korkunç Gecem Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 8:25 pm

Rica ederim . :)
http://cizgifilmplatformu.net.tc/

Köydeki Korkunç Gecem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Korkunç Oyunlar
» korkunç bir gece
» Korkunç Gece
» Evdeki korkunc Sesler
» Korkunç Luna Park