Miley Cyrus Fan Türkiye
Evdeki korkunc Sesler Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Evdeki korkunc Sesler Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Evdeki korkunc Sesler

YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Evdeki korkunc Sesler Imgleft0/0Evdeki korkunc Sesler Emptybarbleue  (0/0)
Evdeki korkunc Sesler Empty
MesajKonu: Evdeki korkunc Sesler   Evdeki korkunc Sesler Bullet-star-iconPerş. Haz. 28, 2012 8:26 pm

Ben evde yatarken bi ses duydum neyse kardeşim ağlıyodur dedim sonra bakmaya gitim bebek ardeşim ağlamıyor sonra abimin yanına gittim oda bu sesi çıkartmıyor ablamın yanına gittim oda değil sonra aynı yaşıtımda olan kardeşimde değil sonra annemle babama dedim annemle babam hayal gücüdür dedi ama hayır dedim ve odadan çıktım sonra o sesi aramaya başladım bide ne göreyim orda siyah bişey var çok korktum o zezi o çıkartıyor diyerek bağırdım sonra o bena dönerek bana gelmeye başladı ben korkarak kaçtım ve saklandım saklandım yerde evcil hayvanım köpek vardı hemen onu uyandırdım ona saldırmasını ssöyledim ama köpeyim onu ısıramıyordu neyse deyip köpeyimi hemen yatırım ablamın yanına gidip söyledim ama ablam uyanmıyordu abimin yanına gittim abim yatağında yoktu ama yatağında kan vardı ben ürkerek yaşıtım olan kardeşimin yanına gittim oda bana bakarak gülmeye başladı e gülüyosun dediğimde o bana tuhaf gözlerle baktı sonra ben gittim yatağımda biri vardı bana sana şaka yaptım dedi oda abimdi sonra abim iyce tuhaflaşmaya başladı her zaman bana böyle şakalar yaptı ama onun bir arkadaşı vardı hep napıcanı o söylerdi ama o arkadaşını kimse bilmez ve göremezdi

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/

Evdeki korkunc Sesler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mezardan gelen sesler