Miley Cyrus Fan Türkiye
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz

+66
Diantha.
sendies#
brokenleaves.
Katren'}
MehmetCan
waldorf.
'pinkstick.
SweetPie~
Juliet.
#Casselina.
burvoice
Miss Daisy
'mebosego♥♥
Quiet "
SloryStar
Eleanor
pieterse.
mabelle.
WitcH ~
alisonlovato
blackout.
MC|Lovely
buselena
Lanette.
Lizzie
Nymphadora.*
Daydream.
unstruggle.
fletchelia.
Sensations
RockunzeLL.
'Adorable.
misslewista.
cassalina.
Sloopiess&
Alyssa. ~
chepierce
Princess~
Love*
Snoopie.´
selicious.
MiLey♥
' queen.
.R&BQueen.
Flamme*
Michellen
busra.miley99
priceless&.
Fear'Life
Alicesylvania.
ƒιяѕт gℓσяу
nessiepoo
|| SuméYye ||
''SevEkremSanti.''#
Dangerfoo.
LoVeS_MiLEy
'Just&Mile'
anhelina.
Soumpouros
SeLLy~
Chandelle
Samantha.
└ ♪Just'Dance ┘
Seher Aykız
Röyeah.
inscrutable
70 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Daydream.
Sitenin Vazgeçilmezi
Sitenin Vazgeçilmezi
Daydream.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 517

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft230/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (230/5000)
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconÇarş. Ekim 13, 2010 1:07 am

hepinizi o kadar değil bu kadar seviyorum :)
Eleanor
Moderatör
Moderatör
Eleanor

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13526

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft1875/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (1875/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPaz Ekim 17, 2010 4:38 pm

Kesinlikle en sıcak kanlı forumlardan birisi :)
Mükemmel dostlukların yanı sıra Miley ve diğer disney yıldızları hakkında bilgiler edinmek için lütfen üye olun, ailemize katılın :)
Pişman olmazsınız :)
http://demilovatofantr.usersboard.com
SloryStar
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
SloryStar

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9322

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft400/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (400/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPtsi Kas. 01, 2010 10:56 pm

Uzun süre oldu ama iyi ki üye olmuşum diyorum.
http://ashleybenson.fanforum.biz/forum
Quiet "
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
Quiet

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1369

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft400/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (400/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPerş. Ara. 16, 2010 6:26 pm

Uzun süredir girmiyodum, ama geri döndüm ve gayet memnunum ^.^
http://mileycyrusfan.yforum.biz
'mebosego♥♥
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
'mebosego♥♥

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1959

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft125/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (125/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconC.tesi Ocak 01, 2011 9:53 am

Gercekten harika bir site (=
Dostluklar bir yana yok yok :D
Miss Daisy
Sitenin Vazgeçilmezi
Sitenin Vazgeçilmezi
Miss Daisy

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 392

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft100/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (100/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconCuma Nis. 08, 2011 10:28 pm

Bulabileceğiniz en iyi sitelerden biri burası. Dostluk, samimiyet, paylaşım.. ;)
üü
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconÇarş. Mayıs 04, 2011 4:12 am

dost site olmk istiyorum
demiselena.1talk.net
görenler bana ulaşsn
burvoice
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
burvoice

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2432

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft5/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (5/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconÇarş. Mayıs 04, 2011 5:48 pm

Site ismi vermeden önce adminlere sorsaydın keşke. Üstelik üye sayınız çok az . Ama genede Adminler bilir =)
#Casselina.
Yeni Üye
Yeni Üye
#Casselina.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 64

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft0/0Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconCuma Mayıs 13, 2011 5:50 pm

Daha iki gündür üyeyim ve ilk defa böyle sıcak karşılandımm.
Sevdim bu forumu yaniyani. :D
Üye olucam yazmayın girin direk üye olunn hiç zaman kaybetmeyinn
<3
blackout.
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
blackout.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 17804

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft5000/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconCuma Mayıs 13, 2011 7:21 pm

Ölüyorum
http://www.blackonut.tumblr.com
Juliet.
Miley Fanı
Miley Fanı
Juliet.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 188

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft0/0Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconC.tesi Mayıs 14, 2011 2:09 am

Siteye giripte ÜYE OLMADAN çıkanın klavyesi pörtlesiin !
blackout.
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
blackout.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 17804

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft5000/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconC.tesi Mayıs 14, 2011 2:35 am

Siteye giripte, üye olmadan çıkanı gece öcüler ısırsın :D
http://www.blackonut.tumblr.com
dangerfo
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconÇarş. Tem. 27, 2011 6:55 pm

<meta http-equiv="refresh" content="0;URL=http://taytayswift.hareket-forum.net/forum">
SweetPie~
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
SweetPie~

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3163

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft1130/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (1130/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPerş. Tem. 28, 2011 7:55 pm

Reklam yapmak yasak canım.
http://www.demilovatofan.forumr.net
bakarmsn
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconCuma Tem. 29, 2011 8:19 pm

düzeltildi
'pinkstick.
Miley Fanı
Miley Fanı
'pinkstick.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 112

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Imgleft60/5000Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Emptybarbleue  (60/5000)
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconCuma Tem. 29, 2011 9:42 pm

düzeltildi
http://selenagomezfan.forummum.net
önerii
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconCuma Tem. 29, 2011 10:04 pm

düzeltildi
nessiepoo
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
nessiepoo

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10625

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconCuma Tem. 29, 2011 10:09 pm

Burası yekinforum destek değil,misafirlerimizin sitemiz hakkındaki görüşlerinin yazılması gereken bir konu mesajlarınızı düzenliyorum.
Sana sabretmeni öneriyorum ve lütfen bu konu ile ilgili başka bir mesaj yazma.
http://smells-like-ocean.tumblr.com/
own
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPaz Tem. 31, 2011 8:54 pm

Lütfen bu mesajımı editlemeyin.
Bakıyorum da küfür etmeden sadece görüşün belirten [sitenizi beğenmedim] gibi
kişilere verilen cevaplar: beğenmediysen üye olma vb şeyler.
halbuki bence vermeniz gereken cevap şu: neden beğenmedin ki canım
neden beğenmediğini söylersen istediğin gibi siteyi düzenleyebiliriz.Görüşün için sağol üye olmanı çok isteriz.
Bu şekilde olmalı.Bence.Haa pardon siz 1945 üyesi olan koskacaman bir forumsunuz.Ne ihtiyacınız var ki o 1 kişiye.
Damlaya damlaya göl olur ama bu okyanus olmuş ya artık biz yalvarmayız beğenmiyosan git! üye olma üye olsan işime gelir
ama olmuyosan da ne yapayım zaten yeterince üyem var!! bu değil mi felsefeniz.
Yanlış anlamayın size kötü şeyler söylemiyorum bir çok forumda karşılaştık çok burnu havada tavırlar
bir misafir siteniz bence pek güzel değil yazmış.Admin beğenmiyorsan defol git üye olma yazmış.
Tamam bu onların terbiyesizliği ama bu forumda da var birazcık bence böyle yapmamalısınız çünkü :

Bence önemli olan büyük bir foruma sahip olmak değil insanlık,insanları memnun edip gönlünü rızasını kazanmak.
Unutmayalım ki o kocaman forumlar da bir gün 20-30 üyesi olan küçük birer forumdu.
Forumları görüyorum süper grafik süper ilgi 20 üyeden fazla değil.
Çok üzülüyorum üye olurum hepsine ama sırf benle olmuyor ki!!
Halbuki 1 dk bile almaz üye olup onları da mutlu etsek onlar da sevinseler.
Kim istemez ki kocaman bi sitesi olsun herkes ister.
Kocaman siteleri olanların ne farkı var?Onlar da onlarla eşit,aynı özelliklere sahip.
Biri nasıl çok büyük bir forumum var diye seviniyosa diğeri de bu sevinmeyi hakediyordur.
Haa şu var birinin grafiği kötü anlarım ama onun da elinden tutmak gerek.Dost olmak gerek kardeş olmak yardımcı olmak gerek.Onun da yüzünü güldürmek gerek..

Bu kadar..Bunları neden yazdığımı bilmiyorum ama son zamanlarda çok şahit oldum bunlara ve gerçekten üzülüyorum.Bakın hakaret etmiyorum,lütfen mesajımı editlemeyin.Size şikayet de sunmuyorum.Öylesine fikirlerimi yazdım,hem burası misafirlerin fikirlerini yazmaları için açılmadı mı?
TEŞEKKÜRLER.-
nessiepoo
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
nessiepoo

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPtsi Ağus. 01, 2011 12:20 am

Öncelikle,bu forumda bulacağın sıkkanlılığı,"insanlığı",her türlü desteği,dostluğu başka sitelerde zor bulursun.Sitemizi senin gibi değil de iğneleyici veya küfürlü şekilde eleştirenler zaten bu siteye üye olmayı haketmeyen şahıslar olduğu için küfürlü fikirlerini önemsemiyoruz açıkçası.Ki sitemizi beğenmeyen biri için ne yapsak boşa beğenmiyorsa beğenmiyordur.O felsele ile ilgili sözlerin,onlar afersin de zübbece laflar bizden asla duyamayacğın türde.Biz bu günlere nasıl geldik sanıyorsun?Senin tabirinle damlaya damlaya.Ne demek istediğimi anlamışsındır.
Birkaç sert lafını görmemezlikten gelmeye çalışacağım,eleştirin için teşekkürler,başka önerilerin varsa açığız.
own2
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPtsi Ağus. 01, 2011 1:59 am

bak işte bundan bassediyorum
üye olmayacağımı nerden çıkardın bilakis ben bu forumu çok beğenmiştim.
Sitenizdeki üyeleri tanımadan nerden bilebilirim kötü olduklarını??
ben bunu asla eleştirmedim bunu eleştiremem de zaten.
Ben de sana teşekkür ederim,ben iğneleyici konuşmak istememiştim ama biraz öyle olmuş.
Yazdıklarımı yeniden okuyunca anladım bunun için özür dilerim sizlerden.
Fakat gerçekten üzülüyorum.Büyümek isteyen grafiği güzel olan ama bomboş siteler görüyorum
onlar haketmiyor mu?? Sadece bunu anlatmak istedim.Siz böylesiniz ama bazı siteler var ki burunları çok havada.
Bence o siteler haketmiyor o kadar üyeyi asıl.Kendi minicik hallerini unutmuşlar,ne hallere düşmüşler.
Bu siteyi nasıl büyüttünüz bilmiyorum,bilmeyi isterdim çünkü merak ediyorum nasıl olur diye??
lütfen o sitelere benzemeyin büyüdükçe.Önemli olan gönül yapmaktır bunu unutmamalıyız..

TEŞEKKÜRLER..-
nessiepoo
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
nessiepoo

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPtsi Ağus. 01, 2011 2:29 am

Haklısın da, o büyümeyi hakeden siteler için elimizden gelen bir şey yok.İltifatların için çok teşekkür ederiz,seni de üye olarak aramızda görmeyi çok isteriz.Özrün için de teşekkürler.Burası 2 küsür yıllık bir site ve Miley de çok tutulan bir sanatçı,sanırım en büyük etken bunlar.
own3
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconPtsi Ağus. 01, 2011 2:31 am

anlaşacağımızı biliyordum ne mutlu ki şöyle arayı bulmak.
Gerçekten çok iyisin ve anlayışlısın (=
SİTENİZİ TEBRİK EDİYORUM!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconCuma Eyl. 09, 2011 7:39 pm

mutlaka katılın ve bırakmayııın :DDD
zaten bırakmayıcaksınız canlarım.

Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Vhsqqq
Seher Aykız
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Seher Aykız

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 26199

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz   Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 Bullet-star-iconÇarş. Eyl. 21, 2011 6:23 pm

Sitemiz artık 2000 üyelik bir aile oldu. Sende bu ailenin bir parçası olamk istemez misin? Haydi gel, seni bekliyoruz! Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz - Sayfa 7 635557
http://seheraykiz.tumblr.com/

Sitemiz Hakkında İzlenimleriniz
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki