Miley Cyrus Fan Türkiye
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Şubat Ayının Özel Üyesi

+11
•Coffé•
''SevEkremSanti.''#
Nurangel.
nessiepoo
mackendree.
Dangerfoo.
Cяαѕѕιє.
selicious.
claudia.
Fear'Life
Seher Aykız
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
inscrutable
Emekli
Emekli
inscrutable

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7074

Seviyeler
Başarı Puanı:
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Imgleft5000/5000Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Emptybarbleue  (5000/5000)
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Şubat Ayının Özel Üyesi   Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Bullet-star-iconÇarş. Şub. 10, 2010 4:14 am

Strawberries' demiş ki:
Teşekkür ederim hayatım asqq
Tebrikler Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 314113 ve düzgün Türkçe!Türkçe'de asqq diye bir şey yok.
#Pσρcσяη demiş ki:

hmmm.... bence girmeyenlerin rütbesini alın daha çok üye çekersiniz(tabii giremeyen varsa xD)
Özel üyede öyle bir durum yok.Normalde geçen ayın en çok mesaj atan kişisi alacaktı rütbeyi.Yani geçen ayın karşılığını veriyoruz. Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 314113 Hem birinin rütbesini almamızın üye çekeceğini sanmıyorum. Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 523409
http://shawoland.tumblr.com/
selicious.
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
selicious.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7712

Seviyeler
Başarı Puanı:
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Imgleft720/5000Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Emptybarbleue  (720/5000)
MesajKonu: Geri: Şubat Ayının Özel Üyesi   Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Bullet-star-iconÇarş. Şub. 10, 2010 4:27 am

biz öyle çekmiştik baya geldi....mesala sınır koyun(örneğin 680) o olduğu zaman 10 rütbe alınacak de her zaman işe yarar ;) biz çektik öyle tabii biz 10 demedik o ayrı xD dost site alın bol bol sonra orada(dost sitede) reklama izin verilecektir...reklam yap üye çek :)
http://www.selenagomezfan.nice-boards.com
inscrutable
Emekli
Emekli
inscrutable

Seviyeler
Başarı Puanı:
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Imgleft5000/5000Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Emptybarbleue  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Şubat Ayının Özel Üyesi   Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Bullet-star-iconÇarş. Şub. 10, 2010 4:38 am

#Pσρcσяη demiş ki:
biz öyle çekmiştik baya geldi....mesala sınır koyun(örneğin 680) o olduğu zaman 10 rütbe alınacak de her zaman işe yarar Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 314113 biz çektik öyle tabii biz 10 demedik o ayrı xD dost site alın bol bol sonra orada(dost sitede) reklama izin verilecektir...reklam yap üye çek Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 703114
Fakat bizim sitemiz artık daha ciddi bir site oldu. Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 314113 ''Rütbe'' ne demek bilmeyen kimseyi almıyoruz farkedersek de hemen çıkarıyoruz.Birçok üye sitelerde öyle rütbe kazanıyor ve moderatör oldum,tecrübeliyim sanıyor halbüki sadece mesaj sayısından dolayı her konuya sağol diye mesaj atıp mod olan çok kişi var.
Fakat özel üye moderatörlükten farklı.Bir ay boyunca en çok mesaj atan üyeye veriliyor ve her ay değişiyor. Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 314113

Dost sitelerimizi anasayfada reklam takası yaparak yayımlıyoruz ve her iki sitenin de onayı gerekiyor.Bizim için ilk başta aktif olması ve çok üyeli olması geliyor.
Aynı zamanda bir de kardeş sitelerimiz var,onlar sitemizdeki rütbelilerin kurduğu ve gelişmiş olan siteler. Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 703114
Cяαѕѕιє.
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
Cяαѕѕιє.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3080

Seviyeler
Başarı Puanı:
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Imgleft320/5000Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Emptybarbleue  (320/5000)
MesajKonu: Geri: Şubat Ayının Özel Üyesi   Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Bullet-star-iconÇarş. Şub. 10, 2010 4:40 am

regina. demiş ki:
Strawberries' demiş ki:
Tebrikler Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 314113 ve düzgün Türkçe!Türkçe'de asqq diye bir şey yok.
Hayatım ben onu asıqq olarak yazıcaktım.Yanlışlıkla I'yı koymamışım çok özür dilerim.
inscrutable
Emekli
Emekli
inscrutable

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Şubat Ayının Özel Üyesi   Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Bullet-star-iconÇarş. Şub. 10, 2010 4:41 am

Strawberries' demiş ki:
regina. demiş ki:
Strawberries' demiş ki:
Hayatım ben onu Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 480511 olarak yazıcaktım.Yanlışlıkla I'yı koymamışım çok özür dilerim.
Tamam o zaman sorun yok. Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 703114
selicious.
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
selicious.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7712

Seviyeler
Başarı Puanı:
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Imgleft720/5000Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Emptybarbleue  (720/5000)
MesajKonu: Geri: Şubat Ayının Özel Üyesi   Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Bullet-star-iconÇarş. Şub. 10, 2010 4:52 am

hmmm...haklısın ama istersen bu siteye anlam bilen bol paylaşımcı üye çağırabilirim :) ben ondan çok memnunum :)
http://www.selenagomezfan.nice-boards.com
Fear'Life
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
Fear'Life

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3919

Seviyeler
Başarı Puanı:
Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Imgleft380/5000Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Emptybarbleue  (380/5000)
MesajKonu: Geri: Şubat Ayının Özel Üyesi   Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Bullet-star-iconÇarş. Şub. 10, 2010 8:44 pm

sohbet olacak ama mesela üye çekmek için şöyle birşey yapılabilir
650. üyeye ve onu bulana imza-avatar takım gibi şeyler olabilir
http://www.alavigne.hareketforum.net
inscrutable
Emekli
Emekli
inscrutable

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Şubat Ayının Özel Üyesi   Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 Bullet-star-iconÇarş. Şub. 10, 2010 10:13 pm

#VeRoNica..~ demiş ki:
sohbet olacak ama mesela üye çekmek için şöyle birşey yapılabilir
650. üyeye ve onu bulana imza-avatar takım gibi şeyler olabilir
İmza avatar hediyeleri normalde de yapılıyor. Şubat Ayının Özel Üyesi - Sayfa 2 314113

Konu daha fazla dağılmasın.

Şubat Ayının Özel Üyesi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Şubat Ayı V.I.P Özel Üyesi
» Şubat ayı özel üyesi
» Mart Ayının Özel Üyesi
» Kasım Ayının Özel Üyesi
» Eylül Ayının Özel Üyesi