Miley Cyrus Fan Türkiye
Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?

+2
dilaurentis.
Zombieland
6 posters
YazarMesaj
Zombieland
Yeni Üye
Yeni Üye
Zombieland

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12

Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Empty
MesajKonu: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 6:53 pm

arkadaşlar logo yapmayı çok istiyorum. Fakat bir türlü beceremiyorum.
elimde photoshop cs6 ve photoshop cs4 portable var,fakat kullanmayı bilmiyorum.
Sizlerden acil yardım bekliyorum,lütfen bana bu sitedeki gibi logo yapmayı öğretiniz.
şimdiden çok teşekkür ediyorum.
dilaurentis.
Moderatör
Moderatör
dilaurentis.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5516

Seviyeler
Başarı Puanı:
Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Imgleft380/5000Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Emptybarbleue  (380/5000)
Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 7:02 pm

Kullanmayı bilmiyorsan yapamazsın. Bu birinci sınıfa başlamadan,sekizinci sınıfın sorularını yapmaya çalışmak gibi bir şey. İlk önce basit işlemlerden başlamalısın,daha sonra kendini ilerletip logo yapabilecek konuma geleceksin zaten.
Zombieland
Yeni Üye
Yeni Üye
Zombieland

MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 7:06 pm

dilaurentis. demiş ki:
Kullanmayı bilmiyorsan yapamazsın. Bu birinci sınıfa başlamadan,sekizinci sınıfın sorularını yapmaya çalışmak gibi bir şey. İlk önce basit işlemlerden başlamalısın,daha sonra kendini ilerletip logo yapabilecek konuma geleceksin zaten.

öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.Saç kesimi,diş beyazlatma,göz rengi değiştirme gibi şeyleri biliyorum.
Logo yapımını bilmiyorum bunu söylemek istemiştim fakat yanlış bir ifade kullanmışım.Siz biliyorsanız bana öğretebilir misiniz?
dilaurentis.
Moderatör
Moderatör
dilaurentis.

Seviyeler
Başarı Puanı:
Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Imgleft380/5000Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Emptybarbleue  (380/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 7:35 pm

Logo yapmak için öğrenmen gerekenler

• Fotoğraf kesimi
  • Fotoğraf birleştirme
  • Psd ekleme
  • Texture kullanma
  • Değişik yazı tipleri indirme (forumdaki gibi olabilmesi için,yoksa zaten photoshop'un kendi yazı tipleri var)

Gerisi senin yaratıcılığına kalmış. Mesela forumun şuanki logosunda üstteki küçük fotoğraflar orjinalinden kesilmiş,logo yapmak için açılan sayfaya aynı boyutta yerleştirilmiş. Ortadaki fotoğraflar kesilmiş,sayfaya atılmış. Rengi değiştirilmiş. Yuvarlak fotoğraflar da yine aynı şekilde kesilmiş,sayfaya atılmış. Sağ alttaki fotoğraflar da kesilmiş,sayfaya atılıp netliğiyle oynanmış.Gerisi zaten texture.İlk önce madde olarak yazdıklarımı öğrenmelisin sonra çok kolay gelecektir.
Zombieland
Yeni Üye
Yeni Üye
Zombieland

MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 7:39 pm

dilaurentis. demiş ki:
Logo yapmak için öğrenmen gerekenler

• Fotoğraf kesimi
  • Fotoğraf birleştirme
  • Psd ekleme
  • Texture kullanma
  • Değişik yazı tipleri indirme (forumdaki gibi olabilmesi için,yoksa zaten photoshop'un kendi yazı tipleri var)

Gerisi senin yaratıcılığına kalmış. Mesela forumun şuanki logosunda üstteki küçük fotoğraflar orjinalinden kesilmiş,logo yapmak için açılan sayfaya aynı boyutta yerleştirilmiş. Ortadaki fotoğraflar kesilmiş,sayfaya atılmış. Rengi değiştirilmiş. Yuvarlak fotoğraflar da yine aynı şekilde kesilmiş,sayfaya atılmış. Sağ alttaki fotoğraflar da kesilmiş,sayfaya atılıp netliğiyle oynanmış.Gerisi zaten texture.İlk önce madde olarak yazdıklarımı öğrenmelisin sonra çok kolay gelecektir.

size çok teşekkür ederim. Dediklerinizi öğrenmeye çalışacağım. Eğer sizi rahatsız etmiyor ise bu konuda sizinle uzun uzun konuşmak isterim.Fakat ne yazık ki size özel mesaj atamıyorum.Bu dediklerinizi öğrendikten sonra umarım logo yapabilirim.
Çünkü yaratıcılığım ve beğenilerim gerçekten berbat.
dilaurentis.
Moderatör
Moderatör
dilaurentis.

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 7:43 pm

Önemi yok. Özel mesaj, belli bir mesaj sayısından sonra atıldığı için problem oluyordur.
Zombieland
Yeni Üye
Yeni Üye
Zombieland

MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 7:47 pm

özel mesaj sayısına ulaştığım zaman size özel mesaj yollayabilirim.Yeniden teşekkür ederim.Bunların bazılarını biliyorum ama ne yazık ki sürekli başarısız oluyorum.neden bilmiyorum.
dilaurentis.
Moderatör
Moderatör
dilaurentis.

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 7:52 pm

Hangilerini biliyorsunuz?
Zombieland
Yeni Üye
Yeni Üye
Zombieland

MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 7:56 pm

biliyordum hemen hemen hepsini ama bilgisayarım bozulunca(15 gün kadar bozuk kaldı)çoğunu unutmuşum.Ama bilgisayarım bozulmadan önce de hiç güzel çalışmalar yapamıyordum:(bu yüzden çok üzgünüm.
dilaurentis.
Moderatör
Moderatör
dilaurentis.

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 8:15 pm

• Fotoğraf kesimi : Düzgün kesim yapmak için burada işaretlediğim araçla kesim yapılmalıdır.
  • Fotoğraf birleştirme: Aslında fotoğraf birleştirme bu forumun logosunun tarzı için pek gerekli değildir çünkü burada kesim uygulanmış. Birleştirerek de yapılabilir. Anlatımı spoiler'da,alıntıdır.
    Spoiler:
  • Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? 99f6b93e
  • Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Ac16fda4
  • Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Abc044e9
    Örnek sonuç

• Psd ekleme: Logoyu daha kaliteli hale getirir,görünümünü reklendirir. video
  • Texture kullanma: video

Zombieland
Yeni Üye
Yeni Üye
Zombieland

MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 8:20 pm

size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.Çok ama çok sağolun.Yazdıklarınızı deneyeceğim.Çok iyi birisiniz,çok teşekkür ederim.
dilaurentis.
Moderatör
Moderatör
dilaurentis.

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 8:23 pm

Önemli değil,ben de teşekkür ederim Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? 533250
Zombieland
Yeni Üye
Yeni Üye
Zombieland

MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 8:27 pm

:) beceremediğim bir yer olursa size danışabilir miyim?
dilaurentis.
Moderatör
Moderatör
dilaurentis.

Seviyeler
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 8:29 pm

Tabii ki
Zombieland
Yeni Üye
Yeni Üye
Zombieland

MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 10:09 pm

dilaurentis. demiş ki:
Tabii ki

yine başarılı olamadım :( zaten başarılı olduğum herhangi bir konu da yok. şaşırmadım bu yüzden. yardımlarınız için çok teşekkür ederim. ama benim gibi hıyar beyinliler beceremiyorlar işte.
Lucifer.
Grafiker
Grafiker
Lucifer.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 147

Seviyeler
Başarı Puanı:
Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Imgleft0/0Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 10:15 pm

logo işi zaten 1-2 günde öğrenilecek iş değil zaten, önce basit ve küçük boyutlu logolarla başlayacaksın. daha sonra yavaş yavaş geliştireceksin. veya sabredemiyorsan kendine shop konusunda iyi olan bir yardımcı alacaksın Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? 314113
http://dylanobrien.forume.biz/forum
#lively.
Yeni Üye
Yeni Üye
#lively.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 55

MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 02, 2013 11:27 pm

Bence önce imza yapımlarıyla başlamalısın yani dilaurentis.'in anlattığını yapmayı denemelisin sonra png yapımlarını denemelisin ama böyle işler aceleye gelmez, sabırlı, yavaş ve dikkatli olmalısın. Sonra işini büyüte büyüte böyle logolar yapmaya başlayabilirsin. Ama bu hemen olmaz. Ben böyle logolar yapmaya ps'yi kullanmaya başladığımdan 1 yıl sonra yapabilmiştim. Logo kolay ama önemli olan insanın gözünü hoş tutması. Bence az önce belirttiğim işlemlerden yavaş yavaş logo yapımına doğru gelirsen daha başarılı olur.
Seher Aykız
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Seher Aykız

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 26199

Seviyeler
Başarı Puanı:
Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Imgleft5000/5000Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Emptybarbleue  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconC.tesi Haz. 08, 2013 7:29 pm

Daha öncede sana söylediğim gibi. Eğer yaptığın çalışmaları bizimle paylaşırsan sana yardımcı olmamız daha kolay olur.
http://seheraykiz.tumblr.com/
gamze.
Süper Miley Fanı
Süper Miley Fanı
gamze.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 719

Seviyeler
Başarı Puanı:
Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Imgleft50/5000Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Emptybarbleue  (50/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?   Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır? Bullet-star-iconPaz Haz. 09, 2013 5:51 pm

Paylaş çalışmalarını hatalarını söyleriz kendini geliştirirsin
Logo el işi becerisinin dışında hayal gücüde gerekiyor bence

Photoshop cs6 veya Photoshop cs4 Portable de bu sitedeki gibi logo nasıl yapılır?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sharpen Nasıl Yapılır.
» Avatar Yapımı [Filmdeki Gibi] - Photoshop
» Photoshop cs3'te gif yapımı
» Photoshop terimleri
» Photoshop Kurulumu