Miley Cyrus Fan Türkiye
Kuzenlerimle bir gün :(  Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Kuzenlerimle bir gün :(  Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Kuzenlerimle bir gün :(

3 posters
YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Kuzenlerimle bir gün :(  Imgleft0/0Kuzenlerimle bir gün :(  Emptybarbleue  (0/0)
Kuzenlerimle bir gün :(  Empty
MesajKonu: Kuzenlerimle bir gün :(    Kuzenlerimle bir gün :(  Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 6:55 pm

Bnm adım Selin biz (Zehra Zeynep Ufuk) 4 kuzeniz bir gün onlar bize yatıya gelmişlerdi yağmur yağıyordu herkez uyuyodu ben su içmek için kalktım mutfakta birinin gölgesini gördüm ama korkmadım ışık açıktı belki annemdi belkide kuzenlerimden biriydi mutfağa girdim zeynep su içiyordu bnde içtim tam odaya giriyordukki banyodan sesler gelmeye başladı biz zeyneple içeri girdik içerde zehra vardı boğazı sıkılmıştı can çekişiyordu zeynep çığlık attı annemler geldi hastaneye kaldırdık ama ufuk ortalıkta yoktu annemler hastaneye gitti bizde ufuk u almaya odaya girdik ama ufuk ortalıkta yoktu. Aynada şöyle yazıyordu kuzenlerin gelmeseydi sen ölecektin! yazıyordu içerden ufuk geldi gözleri şişmiş bir şekilde bayıldı zeynep te bayıldı bnm o anda gözlerim kapandı ama sanki arkadan biri gözlerimi kapamış gibiydi bana bayıldın diyorlar… Ama ben inanmyorum bu olaydan sonra evden taşındık ama her akşam o olay rüyama giriyor ve her aynaya bakışımda gözlerimde bir yazı yazıyor o evden niye taşındın? 1-2 hafta sonra kuzenlerimden ufuk öldü kahrolmuştuk zehra artık dayanamamış intihar etmişti zeynep kuzenlerimin evinde yangın çıkmıştı kimse kurtulamamıştı Kimse bu olaylara dayanamadı herkez öldü… Tek ben kalmıştım dayandım….

…SON…

(Bu olay tamaven hayal ürünüdür iyiki gerçek degil )

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/
anhelina.
Süper Mod
Süper Mod
anhelina.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6849

Seviyeler
Başarı Puanı:
Kuzenlerimle bir gün :(  Imgleft1190/5000Kuzenlerimle bir gün :(  Emptybarbleue  (1190/5000)
MesajKonu: Geri: Kuzenlerimle bir gün :(    Kuzenlerimle bir gün :(  Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 7:31 pm

Saçma zaten :D Sağol (:
Eleanor
Moderatör
Moderatör
Eleanor

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13526

Seviyeler
Başarı Puanı:
Kuzenlerimle bir gün :(  Imgleft1875/5000Kuzenlerimle bir gün :(  Emptybarbleue  (1875/5000)
MesajKonu: Geri: Kuzenlerimle bir gün :(    Kuzenlerimle bir gün :(  Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 7:43 pm

bence de saçma :D
teşekkürler
http://demilovatofantr.usersboard.com
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Kuzenlerimle bir gün :(  Imgleft0/0Kuzenlerimle bir gün :(  Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: Kuzenlerimle bir gün :(    Kuzenlerimle bir gün :(  Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 8:24 pm

Rica ederim . :)
http://cizgifilmplatformu.net.tc/

Kuzenlerimle bir gün :(
1 sayfadaki 1 sayfası