Miley Cyrus Fan Türkiye
BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

BU İŞE YÜREK DAYANIRMI

2 posters
YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Imgleft0/0BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Emptybarbleue  (0/0)
BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Empty
MesajKonu: BU İŞE YÜREK DAYANIRMI   BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 6:51 pm

Arkadalar ben emre pc başınıza cin musallat eder ve arkadaşım serdarın korkusunu ben yazdım daha sürdürmemi isteyenler yorum atsın hikayeye geçelim:Bir Gün arkadaşlarla geziyorduk ve ben çok sıkışmıştım gülmem gerekir ama bu korku bende gülme hissi bırakmadı :// ve bi yere (BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM) demeden işedim asıl korkum bunu anladıktan sonra başladı
gözüm dönmeye başlamıştı ve arkadaşlarımla hala yürüyorduk ve arkadaşlarıma kankalar bana bişey oluoyor biraz bekleyin dedim:/.
ve sonunda hakanın yüzünden kan akıyordu ama bu bana cinlerin gösterdigi bi halisülasyondu hakana bunu söledigimde saçmalama kafanmı iyi dedi
cinler bana mussalat oldugu için böle korkunç ötesi şeyer gösteriyordu ben eve gitmek istedidim bilgisayar açtım açılırken yalnız kalmayacaktın diye bir yazı çıktı!!!
çok korktum pc açıldı inanmayacaksınız ama ymnle gerçek pc acaip acaip şeyler gösteridu artık kurtulamassın Die beyaz bi yazı yazdı açtım ve yasin okumaya başladım o an içimi saran derin bir korku vardı!
ve anneme gittim allahtan onun üzerinde kurulmuş bi halisülasyon yoktu ve annemle beraber gittik bi kalp gözü açık hocaya öle kandıran 3 kagıtcı bi hoca deildi gerçekten okudu üfledi ve içim birden ferahladı hoca bunun için para istemedi ama ben ona gerçekten 500 Tl vermek istedim neyse arkiler size tek bi açıklama
Dikkat Not: (BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM)
DEMEDEN HİÇ Bİ İŞ YAPMAYIN :/

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/
Eleanor
Moderatör
Moderatör
Eleanor

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13526

Seviyeler
Başarı Puanı:
BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Imgleft1875/5000BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Emptybarbleue  (1875/5000)
MesajKonu: Geri: BU İŞE YÜREK DAYANIRMI   BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Bullet-star-iconCuma Haz. 29, 2012 8:33 pm

bana saçma geldi ama bilemem
teşekkürler
http://demilovatofantr.usersboard.com
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Imgleft0/0BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: BU İŞE YÜREK DAYANIRMI   BU İŞE YÜREK DAYANIRMI Bullet-star-iconC.tesi Haz. 30, 2012 2:23 am

Evet biraz saçma Rica ederim . :D
http://cizgifilmplatformu.net.tc/

BU İŞE YÜREK DAYANIRMI
1 sayfadaki 1 sayfası