Miley Cyrus Fan Türkiye
5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

5 Arkadaşın Yaşadığı Olay

3 posters
YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Imgleft0/05 Arkadaşın Yaşadığı Olay Emptybarbleue  (0/0)
5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Empty
MesajKonu: 5 Arkadaşın Yaşadığı Olay   5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Bullet-star-iconPerş. Haz. 28, 2012 8:30 pm

Merhaba ben merve 13 yaşındayım.ayın 01-01-2011idi ben o gün okula gitmiyicektim.ne yapsam diye düşünmeye başladım sonra en yakın arkadaşlarım olan ece,damla,ali ve erdiyi bizim eve çahırmaya karar verdim.onları bize çağırdım geldiler.annemi ve ablamı evden yolladım.(keşke yollamasaydım)bi kaç hazırlık filan yaptım.sonra kapı çaldı bende gittim delikten baktım bizim arkilerdi kapıyı açtım.içeri ggeldiler.filim filan izledik izlediğimiz filim karabasan 3 tü çokkk ama çokk korkunçtu diyemiyicem ama ginede korkunçtu.etkisi altında kalmıştık hepimiz.sonra filmi kapattık saçma filan demeye başladık tartıştık o sırada ali 3 harfli çağıralım mı dedi. bizde güldük öle bişe yoktur diye.alide madem inanmıyosunuz o zman çağıralım dedi.içeriye fincan almaya gittim.geldiğimde arkadaşlarım yoktu fincan elimden düştü(bu tür şeylerde çokk korkarım)sonra onları aramaya başladım.ilk önce odama gidicektimki.aliyi merdivenlerde gördüm üstüne baktım tırnakları uzun değildi.ayakları ters değildi.gözleri normaldi.ben alinin üstüne baya bi dalmışken ali bana seslenmiş kaçalım burdan diye.ben duymamışım.sonra yüksek sesle bağırdı ve duydum.bu sefer kaçalım dememişti git burdan demişti.ben neden demeye kalmadan ali gitti korkudan ölecektim nerdeyse. merdivenlerden indim (koşarak). tlfnu aldım annemi aradım olanları söyledim bana yeter artık merve hayal kurmayı kes dedi.tlfnu kapttı.tlfnu yere attım.sonra eceyi gördüm tlfnu bana uzatıyodu.nerdesin kızım sen bi mutfağa gittin dönmek bilmedin dedi.ben şaşkındım.sonra çocuklar bana bağıyodular getirin artık şu fincanı diye.içeriye gittik.be tam siz ne zamn buraya geldiniz diyecektimki.ali beni dürttü.anlamadım.ne demk istediğini.lafıma devam ettim.ali beni gine dürttü.bu sefer anladım.çünkü erdinin eli tersdi.sonra lafımı hemen değiştirdim.ama çokk korkuyodum.sonra 3 harfliyi çağımak için yere oturduk.sonra ali merve bi dakka gelsene sana bişe dicem dedi.gitim.bana 3 harflileri sakın çağırma dedi.sen mutfağa gittiğinde.bana ters ters baktılar.zaten gelirkende bi terstiler.benden uzak yürüyolardı dedi.ben nedne çağırmıyıyım dedim.onlar zaten burda dedi.sonra kendimi odamda elim bağlı bi şekilde buldum.aliyi aramaya çıktım. oda salonda eli bağlı bi şekilde yatıyodu.sonra aliyi uyandırdım.uyandı olanları konuştuk.2mizde çok korkuyoduk çünkü gittilermi bilmiyoduk.ali gel çıkalım burdan dedi.bende tamam dedim. kapıyı açtık.karşımızda polisler vardı.polislerin gelme nedeni erdi ece ve damlanın başlarınık kesik olarak bizim bağçede yakalanmasıydı.

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/
Eleanor
Moderatör
Moderatör
Eleanor

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13526

Seviyeler
Başarı Puanı:
5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Imgleft1875/50005 Arkadaşın Yaşadığı Olay Emptybarbleue  (1875/5000)
MesajKonu: Geri: 5 Arkadaşın Yaşadığı Olay   5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Bullet-star-iconPerş. Haz. 28, 2012 8:45 pm

Bu baya iyiymis ama gercek mı bilemiyorum
Tesekkurler
http://demilovatofantr.usersboard.com
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Imgleft0/05 Arkadaşın Yaşadığı Olay Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: 5 Arkadaşın Yaşadığı Olay   5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Bullet-star-iconPerş. Haz. 28, 2012 8:48 pm

Rica ederim ben 2 kere okudum anca anladım . :)
http://cizgifilmplatformu.net.tc/
Alyssa.
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
Alyssa.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1468

Seviyeler
Başarı Puanı:
5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Imgleft20/50005 Arkadaşın Yaşadığı Olay Emptybarbleue  (20/5000)
MesajKonu: Geri: 5 Arkadaşın Yaşadığı Olay   5 Arkadaşın Yaşadığı Olay Bullet-star-iconPtsi Tem. 16, 2012 5:34 pm

Sanmıyorum gerçek olduğunu ya.
Teşekkürler.
http://lanadelrey.turkforumpro.com

5 Arkadaşın Yaşadığı Olay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşımın Yaşadığı Olay
» Bu Olay Benim Kendi Başımdan Geçti
» Van Depreminden Sonra Yaşanan Gerçek Olay . .