Miley Cyrus Fan Türkiye
Parti Katliya mı Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Parti Katliya mı Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Parti Katliya mı

2 posters
YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Parti Katliya mı Imgleft0/0Parti Katliya mı Emptybarbleue  (0/0)
Parti Katliya mı Empty
MesajKonu: Parti Katliya mı   Parti Katliya mı Bullet-star-iconPerş. Haz. 28, 2012 8:29 pm

Biz büyük bir villaya yaz tatili için gelmiştik.bize bu evi veren adam sanki delirmişti bu eve girmeyin falan diyordu.Babam fazla korkmazdı.Boşver deyip evi kiraladı. Birgün arkadaşlarımla birlikte evde parti vericektik.İşte o gün geldi saat 11:50 idi.Partide 15 kişi filan vardı.parti çok iyi gidiyordu.Ama içimde garip bi his vardı.Sanki bir insan deil bir mahluk beni gözetliodu.Arkadaşım olmadından emindim.En iyi arkadaşlarımdan arda lavobaya gitti.Çok uzun süre dönmedi birden evi kiraladığımız adamın sözleri aklıma geldi.biraz ürktüm nede olsa en büyüğümüz 17 yaşında biri.arkadaşlarımı topladım,konuyu anlattım.Az sonra hep beraber kendimizi korumak için mutfağa yöneldik.orda bıçak tava ne bulduysak sarıldık sonra lavıbaya gittik.orda kimse yoktu.odama gittik kapıyı açtık.içerde bizi dehşet bişi bekliyordu.arkadaşım arda\\\’nın kafası elinde dier elinde ise kalem bir kağıt vardı sıra sizde diyordu.korunmak için hep bir arada kaldık.sıra sıra nöbet tuttuk.zaman geçmiyordu.az sonra ahmet ile sedat su içmeye gittiler ama geri dönmediler.
bunu şahine söledim.onladra ölmüştür dedi.sonra uyuyanları uyandırdık ve artık biri giderse hep birlikte gidecektik.nöbet sırası başkalarına geçti.biz uyuduk.birden ayaklandım.herkezin yüzü buz kesmişti biz uyurken onur\\\’u öldürmüş.bora can cekişiyodu.içinden fareler çıktı.ağzından ve karnından.evin çıkışı bize çok uzaktı.deneyemezdik.biz uyumaya devam ettik.uyanmıştım bu seferki kurbanlar batuhan abi ile cihattı.bu cesetler bubnu yapanın insan olmadığını anlatıyordu.derin pençe izleri vardı.yavaş yavaş kapıya gitme isteğimiz arttı.yavaş yavaş ilerledik.o gözüktü ne olduğuu alamadan şahin\\\’ide aldı. sadece ümit alican ömer serhat ve ben kaldık.kapıdan dışarı çıktık elimizdekinleri attık ve tabanları yağladık.hemen ümitlere gittik ve polisi aradık.sonrada ailemi aradım eve gitmemelerini söledim.polisler evi aradı.hiç birşey yoktu.eşyaları toplamak için polislerle eve gittik.odama girince bir adam maskeliydi.elinde o vardı.korma dedi bn onu hallettim.dedi ve camdan atladı kaçtı mesamda not vardı senle işm bitmeedi yazıyordu.çok uzun zaman etkisini atlatamadım.hep kortum evimde tek deilim hissediyorum.

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/
burvoice
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
burvoice

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2432

Seviyeler
Başarı Puanı:
Parti Katliya mı Imgleft5/5000Parti Katliya mı Emptybarbleue  (5/5000)
Parti Katliya mı Empty
MesajKonu: Geri: Parti Katliya mı   Parti Katliya mı Bullet-star-iconSalı Tem. 03, 2012 6:32 pm

tesekkurler omgg

Parti Katliya mı
1 sayfadaki 1 sayfası