Miley Cyrus Fan Türkiye
Lanetli Bir SBS Denemesi Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Lanetli Bir SBS Denemesi Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Lanetli Bir SBS Denemesi

4 posters
YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Lanetli Bir SBS Denemesi Imgleft0/0Lanetli Bir SBS Denemesi Emptybarbleue  (0/0)
Lanetli Bir SBS Denemesi Empty
MesajKonu: Lanetli Bir SBS Denemesi   Lanetli Bir SBS Denemesi Bullet-star-iconPerş. Haz. 28, 2012 8:28 pm

Ben Sidelya… Bize bir kaç gün sonra sbs denemesi olcaksınız demişlerdi bizde çalıştık çalıştık ve o gün geldi ama biz Korede yaşıyoruz ve oradan Türk okuluna gidiyoruz o yüzden sınavlarımız Kore usülü yapılıyor . Neysee biz sınava girdik ve bir akadaşımız sınav optik kağıdında oynuyordu hoca onun kağıdını yırttı ve sınavdan attı … Birkaç gün geçti ve sınav sonuçları açıklandı ben okulda 5. olmuştum ve acayip mutluydum inanamazsınız gerçekten!! Pazartesi günü okula gittiğimizde okulda birinci olan arkadaşımız okula gelmemişti bende onu aradadım ve cevap vermemişti. Ertesi gün 2. olan sonra 3. olan ve en sonundada 4. olan kişiler okula gelmemeye başladı ben gerçekten çok tırstım ve onları aradım ve hiçbiri cevap vermedi en kötüsüde ben 5. ydim !!! Sonra ben uyurken aniden bir şey bana seslendi neden 5 neden 5 diye bazı şeyler söylüyordu. O anda akılıma bir kaç sene evvel okul birincisi olan arkadaşım Seren\\\’in öldüğü akılıma geldi ama bu birden oldu ve Seren neden akılıma geldiğini bilmiyordum .. Sonra beni mütiş korkunç bir mide bulantısı sardı ve kusmaya başladım o anda hastanede buldum kendimi çok kötüydüm annem benim safra kesem patlayana kadar kustuğumu söyledi. Doktor yanıma geldi ve durumun çok kötü ölümden döndün artık okula devam edemezsin demişti , işte o an yıkılıdım … Annem ise sınfımdan Seren \\\’in beni ziyarete geldiğini söyledi . Bende hadi be o öldü dedim . Annem ise hayır canım daha önce hastalanan arkadaşlarınında yanina gitmiş o çok iyi bir kız dedi.. Bende pes ettim işin kötü tarafı okuldu diğer arkadaşlarıma olan şey banada olmuştu çok kötüydü

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/
burvoice
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
burvoice

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2432

Seviyeler
Başarı Puanı:
Lanetli Bir SBS Denemesi Imgleft5/5000Lanetli Bir SBS Denemesi Emptybarbleue  (5/5000)
MesajKonu: Geri: Lanetli Bir SBS Denemesi   Lanetli Bir SBS Denemesi Bullet-star-iconSalı Tem. 03, 2012 6:33 pm

saçma biraz kfjdflk
tesekkurler
inseparable.
Bağımlı Miley Fanı
Bağımlı Miley Fanı
inseparable.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3043

Seviyeler
Başarı Puanı:
Lanetli Bir SBS Denemesi Imgleft20/5000Lanetli Bir SBS Denemesi Emptybarbleue  (20/5000)
MesajKonu: Geri: Lanetli Bir SBS Denemesi   Lanetli Bir SBS Denemesi Bullet-star-iconPaz Tem. 08, 2012 11:11 pm

zaynlicious. demiş ki:
saçma biraz kfjdflk
tesekkurler
katılıyorum.
http://jbrothersforever.tumblr.com/
Eleanor
Moderatör
Moderatör
Eleanor

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13526

Seviyeler
Başarı Puanı:
Lanetli Bir SBS Denemesi Imgleft1875/5000Lanetli Bir SBS Denemesi Emptybarbleue  (1875/5000)
MesajKonu: Geri: Lanetli Bir SBS Denemesi   Lanetli Bir SBS Denemesi Bullet-star-iconPerş. Tem. 12, 2012 7:11 pm

Saçma :D
Teşekkürler
http://demilovatofantr.usersboard.com

Lanetli Bir SBS Denemesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Lanetli Yerler !
» Dünyanın En Lanetli 10 Yeri