Miley Cyrus Fan Türkiye
Kötü Bir Gece Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Kötü Bir Gece Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Kötü Bir Gece

YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Kötü Bir Gece Imgleft0/0Kötü Bir Gece Emptybarbleue  (0/0)
Kötü Bir Gece Empty
MesajKonu: Kötü Bir Gece   Kötü Bir Gece Bullet-star-iconPerş. Haz. 28, 2012 8:22 pm

Merhaba benim adım Derya İzmir Urla\\\’da oturuyorum bi akşam benim arkadaşlarım evime yatıya geliceklerdi tabi bizim yaşımız 12\\\’di Simge,Ben,Kaan ve Murat sadece 4 kişiydik annem ile babam o akşam teyzemlerle yemeğe çıkıcaklardı gece kaçta dönecekleri belli değildi annem bana güveniyodu çünkü apartmanda herkez akrabamızdı Hepimiz oturduk gülüştük eğlendik falan sonra bi korku filmi açtık ben Kaan\\\’a aşığım oda bana ama birbirimize söyleyemiyorduk Simge\\\’de Murat\\\’a Murat\\\’ta Simge\\\’ye aşıktı Ben fırsat bu fırsat dedim filmin en korkunç yerinde kaan a sarıldım oda bana sarıldı 5-10 dk sonra elektirikler gitti Murat ile Simge biz bakarız dediler bizde tamam dedik gittiler zifiri karanlıktı gidişleri o gidişti Ben korkmaya başlamıştım koltuğun yanındaki çarşafı aldım kaan la ikimiz örtünün içine girdik telefonlar çekmiyodu Kaan bana seni seviyorum Derya dedi bende seni seviyorum dedim ve o beni yanağımdan öptü çok mutlu olmuştum ama korkuyordumda kaan ben bi gidip şunlara bakiyim dedi ben olmaz dedim ya sende gelemezsen diye korktum sonra elektrikler geldi ben hemen telefon ettim annemle babam hemen geliyoruz dediler biz Sİmge ile Murat\\\’a bakmaya gittik mutfakta baygın yatıyolardı kolonya falan döktük ve uyandılar ne oldu diye sorduk ama dilleri tutulmuştu hiçbirşey söyleyemiyorlardı bizde başka birşey demedik bi yarım saat sonra annemler geldi. Şimdi Simge ile Murat tedavi görüyolar ama o akşam neler olduğunu kimse bilmiyordu Artık evde ne yanlız başıma kalıyorum nede arkadaşlarımı çağırıyordum…

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/

Kötü Bir Gece
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece çok konuşmak
» korkunç bir gece
» Korkunç Gece
» Gündüze Gece Efeckti vermek ~