Miley Cyrus Fan Türkiye
Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti Mjzkq
Sitemize hoşgeldiniz!
Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedi0r.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Miley Cyrus Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK MILEY CYRUS FAN SİTESİ 2008 ©

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin en aktif Miley Cyrus fanına hoşgeldin!
Türkiye'nin en büyük Miley Cyrus fan ailesiyle mükemmel bir yaz geçirmeye ne dersin?

Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti

YazarMesaj
Mileylover
Yeni Üye
Yeni Üye
Mileylover

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 84

Seviyeler
Başarı Puanı:
Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti Imgleft0/0Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti Emptybarbleue  (0/0)
Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti Empty
MesajKonu: Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti   Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti Bullet-star-iconPerş. Haz. 28, 2012 8:21 pm

Bu hikayeye ister inanın ister inanmayın ama gerçek
ben gonca yiğenim nazlıya tatilde kalmak için gittim. ikimizde 8.sınıfa gidiyoruz bundan 1 sene önce her zaman ki gibi sabaha kadar oturacaktık bi gün ama işler planladığımız gibi gitmedi herkes uyudu bizde camdan kar yağışını izliyoduk saat gece 3 tü.nazlı camı açtı dışarı bakarken camın altından bişeyin hızlıca geçtiğini korkarak söyledi bana ben biraz ürkmüştüm ama fazla inanmamıştım.daha sonra televizyonu açtık kanalları gezerken apartman kapısının açıldığını duyduk camı açıp dış kapıya baktığımda bişeyin geçtiğini ben de gördüm çok korktum ama nazlıya söylemedim daha sonra nazlı üstünü değiştirmek için odaya gitti ben de kapıda telle uğraşıyodum nazlı çığlıkla dışarı çıktı benle birlikte diğer odaya koştuk bağırarak ağlamaya başladık ama kimse gelmiyodu yanımıza daha sonra nazlıya sorular sordum hayal gördüğünü düşündüm gördüğü şey kapıda bir el görmüş önce hayal sanmış dikkatlice bakmış ama gerçek gibiymiş . ben de deli gibi odaya gidip oklavayla yatağa vurdum tam o anda bi hırlama sesleri geldi çığlık atarak odaya koştuk hiç kimse uyanıp yanımıza gelmemişti çok uzun bi gece geçirdik .o korkuyla uyuya kalmışız uyandığımızda yatağımızdaydık halamlar hep kalkmıştı biz bunları rüya sanmıştık fakat dünki oklava odada duruyodu ve vurduğumuz yerde kan izi vardı.

( Alıntı )
http://cizgifilmplatformu.net.tc/

Sabaha Kadar Oturmanın Dehşeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sabaha Kadar Oturmak...